Bourjois - Volume Glamour Ultra Curl Mascara

22. listopadu 2014 v 18:38 |  Make-up
Ahoj všem.

Snad poprvé za celou dobu co mám blog píšu recenzi jinak než u stolu. V tuto chvíli sedím ve vlaku a jsem na cestě domů. Ideální čas na recenzi. Dneska bude řeč o dalším pokusu udělat ze sebe mrkací panenku. Přiznejme si to, všechny se o to pokoušíme, ať už řasenkami, různými séry nebo rovnou umělými řasami. Hledat zázrak v řasenkách je ale asi ten nejčastější způsob a i já se ho držím.


Z názvu článku jistě jasně vyplývá o kom a čem bude dnes řeč. Značka Bourjois je v Ostravě docela nedostupné zboží, možná nějaká parfumerie má stojan ale v běžné drogerii značku nenajdete. Proto pro mě bylo docela překvapení, když jsem jednou v Rossmannu objevila vystavené řasenky a navíc za cenu 199,- Kč. Jistě samy víte, že jakmile se objeví věc pro vás běžně nedostupná, zatoužíte po ní. A tak jsem vybírala. Řasenek této značky bylo na výběr mnoho. Já sáhla po téhle Volume Glamour Ultra Curl Mascara. A teď co je na ní.


Nejprve se vyjádřím k obalu. Tyhle matné obaly, které mají v podstatě "křivky" mě vážně nadchly. Matné věci mají u mě vždy palec nahoru. Tahle kočka má navíc růžový nápis, což se mi k příslibu natočených řas celkem hodí. Kartáček je klasicky štětinkový a lehce zahnutý, což jak víme, má většina řasenek slibující objem a natočení řas. Nejprve mi kartáček nepřišel jako úplný top, ale po pár vyzkoušení jsem změnila názor. Někde už jsem možná říkala, že nejsem typ člověka, který by řasenku nanášel v deseti vrstvách. Mám ráda řasy přirozenější, oddělené a proto si vystačím s vrstvou jednou, maximálně dvěmi. Zatím tohle dokázala jen řasenka od Yves Rocher - Sexy Pulp.Tohle je ovšem její silná konkurentka.


A co nám slibuje?
Řasenka má zvraznit délku řas, dodat jim dvojnásobný objem a zvýraznit jejich lesk. Její aktivní složkou jsou přírodní vosky a silikon, který dodává řasám objem a tvar.
Musím říct, že se zvýrazněním délky řas jsem rozhodně spokojená. Nejlépe to dokáže při tahu štětečkem ve tvaru písmene Z. Zvláštní důraz klaďte na konečky řas a výsledný efekt je vážně skvělý. Při téhle technice líčení řas můžu říct totéž i o objemu. S čím však moc nesouhlasím, je lesk řasů. Respektive nevidím žádný extra lesk a nejsem si ani jistá jestli bych o něj stála.
Dalším plusem řasenky je rozhodně výdrž, neboť se mnou zvládne pohodlně celý den ve škole aniž by se žmolkovala nebo opadávala pod oči. A dokonce se mi po celém dni nesnaží zmařit odličování, ale v klidu podlehne micelární vodě.


Celkově musím říct, že jsem s řasenkou vážně spokojená. Používám ji už nějaký ten pátek a je to věrný společník. Některé dny dokonce sáhnu po jiné řasence, ale během dne zjišťuji, že to není ono. Cena beze slevy je cca 300,- Kč za 12ml, dobrá, řekněme, že to není nejmíň, ale se slevou už je to jiná. Pokud vím, řasenky Bourjois stále jsou v některých proodejnách Rossmann, stále se slevou, takže netřeba váhat. Nejspíš bych pro ni běžela i já, kdybych však neměla další řasenky k vyzkoušení.

Tak co vy a produkty od Bourjois? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama