Other

Instagram Tips

8. září 2015 v 19:02


Ahoj moji milí!


Dneska jsem se rozhodla pro takovou oddychovku. Nevím jak vy, ale já na Instagramu trávím mraky času. Pokaždé když jedu v tramvaji nebo ve vlaku, u oběda, během přednášek, před spaním i po probuzení. Na Insta vás může mnoho lidí něčím inspirovat, proto také sleduji mnoho jak českých tak zahraničních blogerů a YouTuberů. Ty nejznámější proto vynechám a přesunu se k těm méně známým, aby bylo co ukazovat!

Morning with Pineapple

30. května 2015 v 11:54

Ahoj!!

jak zvládáte konec školního roku?? Já upřímně tohle zkouškové považuji za nejhorší ze všech, protože nám výuku ukončili o měsíc dříve a to máte pak pocit, že u některých předmětů nevíte o co jde. Naštěstí se ale celý tenhle chaos chýlí ke konci a blíží se prázdniny. Tedy v mém případě praxe.

Studium cestovního ruchu aneb jedeme do Bavorska

2. května 2015 v 14:12

Ahoj moji milí!

Pro dnešek jsem se rozhodla poodhalit něco ze svého života. Mohu si dovolit říct, že škola je důležitou součástí mého života a chodím do ní ráda. Tedy né vždy tomu tak bylo. Základku jsem prolezla jako průměrný žák. Střední byla obdobím velkého vzestupu a to z holky, co v prváku dělala reparát z němčiny, na holku co ve čtvrťáku měla na vysvědčení čtyři dvojky. Za tohle všechno může můj svědomitý bratr. V průběhu čtyř let na hotelovce mě začala škola tak nějak bavit více a uvažovala jsem i o vysoké. Jako jedna z mála jsem se chtěla držet oboru. Protože když řeknete hotelovka, všichni vás mají jako tu, která bude celý život servírkou. A to já jsem právě nechtěla.

Wishlist Spring 2015 aneb ZOOT[zůt]lover

6. dubna 2015 v 18:15

Tramtadadááááá!!

Ano, vidíte dobře, hlasím se k vám s novým článkem. Jak už jsem apelovala na Instagramu, je toho teď fůra, chystám se do Bavorska, semestr bude ukončen o měsíc dříve než se plánovalo a tak se toho musí hodně stihnout. Během té doby co nestíhám, jsem si však našla pár chvilek abych nashromáždila věci, které zde dnes uvidíte. Wishlist je to můj první a vůbec ne ledajaký, většina věcí je ze stránky zoot.cz, což je internetový obchod, který jsem si asi úplně zamilovala!

Štětce na make-up 3x jinak

9. února 2015 v 16:03

Dnes...
...si dáme článek o celkem podstatné věci ze světa líčení. Tedy podstatné jak pro koho, pro někoho jsou štětce zbytečnou záležitostí a vystačí si s prsty a jinými nástroji. Někteří z nás však jejich kouzlu propadly. A já jsem přesně ten typ. A dnes jsem se rozhodla podělit se s vámi o své dojmy ze štětců na make-up. Je to zvláštní, neboť štětec na make-up je ten z poslednějších které člověk potřebuje. A přesto se na ně zaměřuju jako první, neboť ty dokážou na obličeji opravdu kouzlit.

Spr!ng Giveaway!!

29. března 2014 v 20:29

Ahoj ahoj!!


Také si tak moc užíváte slunečné dny a vnímáte jaro? Pravda je, že zima letos nebyla nijak valná, ale přece jen jsme ji všichni s radostí zamávali. A tak jsme si mohli konečně vychutnat první jarní den, který se z hlediska počasí vážně vyvedl. Tedy alespoň u nás v Ostravě. Je tady ale více věcí k oslavám než pouze jaro. Blog je v chodu už zhruba rok a i přesto, že

Nákupy na Parfums.cz

19. března 2014 v 8:59


Přeji všem krásné středeční ráno!

Nejsem ten typ co by nějak přehnaně nakupoval na internetu. Já vím, je to rychlé a v dnešní době pohodlné, ale nějakým způsobem si mě to nezískalo. Samozřejmě, ta představa, jak jen klikáte a bez větší námahy Vám vše dorazí až

Yves Rocher Vánoční sprchové gely

29. prosince 2013 v 17:33
Ahoj ahoj!

Pamatujete jak jsem v článku na mono oční stíny psala, že se k vám ohlásím s další peckou od téhle firmy? No už je to tady. Později mi byly zaslány k vyzkoušení hned dva sprchové gely z Vánoční limitky. No a jelikož jsou dva, tak pěkně popořádku.

Instagram post 0.1

25. prosince 2013 v 16:42
Veselé Vánoce všem!!

Já vím, trochu pozdě, ale je 1. Svátek Vánoční, takže pořád Vánoce. Dneska se k Vám hlásím se svým prvním Instagram postem, taková oddechovka od čtení dlouhých článků. Instagram už ovládl snad všechny, jakmile jednou začnete už nejde přestat.
Přeji všem Veselé Vánoce a klidné prožití svátků, snad jste pod stromečkem objevili vše, co jste si přáli! Zároveň děkuju všem mým čtenářkám za podporu, neskutečně si toho vážím! =)

Teta drogerie v novém!!

5. října 2013 v 11:51
Ahoj, ahoj!!!

Zdravím Vás všechny po více než dvou měsíční pauze a pevně doufám, že jste si těch mnoho slunečných i deštivých dní opravdu užily.
Mnozí z Vás mají první měsíc školní rutiny za sebou. Taktéž i já mám za sebou první dva úspěšné

A co Trendbook?

5. července 2013 v 12:52
Krásný páteční, sváteční den!
Dneska pro Vás mám něco z blogerské sféry, ovšem na své si zde nepříjdou jen blogerky. Jde totiž o místo, kde je většina beauty, fashion, food a lifestyle blogerek pohromadě. A pokud bloguješ a ještě Trendbook neznáš, čti dál!

TAG: Blogerská prokrastinace

23. června 2013 v 16:57
Krásnou klidnou neděli!
Dnešní článek bude TAG, který jistě všichni dobře znáte. Publikovalo ho už spousta blogerek a tak i já přidávám jeden na hromádku. Mám sice plno věcí k zrecenzování, ale to by jsme tady měli přerecenzováno, že jo. Tak tedy TAG. Je to vlastně první TAG tohodle blogu, tak doufám, že si jej užijete.

Essence Colour & Go - Jak je to s kvalitou těchto laků (Článek pro Blogerky.cz)

12. června 2013 v 8:23

Ahoj holky! Tento článek je původně psán pro web Blogerky.cz, kde můj blog můžete taktéž sledovat. Byla bych ráda kdyby se k tomuto tématu vyjádřilo co nejvíce lidí, proto jej přidávám i sem.

Květnové nákupy a minirecenze

20. května 2013 v 21:21
Ahoj, ahoj!
Předem bych se chtěla moc omluvit za týdenní absenci na blogu, ale pochopte, maturita je maturita. Písemné už jsem úspěšně zválda (JO!) a teď mě čekají ústní. Ty se budou konat 31.5., takže v příštích dvou týdnech to nejspíš opět odnese blog. Neříkám, že zde nepřistane jediný článek, čas na recenzi si udělám, ale určitě to nebude denně.
Ale teď už k tomu co pro vás mám dnes. Během posledních 2-3 týdnů jsem celkem dost nakupovala,

Jak jsem přestala mít ráda značku CCC

12. května 2013 v 14:04
Ahoj holky,
dnes to bude čistě kecací článek, ráda bych se s vámi totiž podělila o mou špatnou zkušenost s tímto polským prodejcem bot, tedy CCC.
CCC má prodejnu snad v každém větším nákupním centru, odevšaď na nás křičí ty tři velké oranžové cé. Když do prodejny vstoupíte, většinou svou velikostí zabírá půl obchoďáku a z výběru bot se vám točí hlava. Ano, výběr a dostupnost je to hlavní co nás k tomuhle obchodu táhne. Mnoho lidí říká, že jsou lákavé i ceny, které jsou v podstatě pro každého. No

Jsme na Facebooku!!

11. května 2013 v 9:36
Dobré ráno všem.
Ano, moderní doba dala tomu, že i můj blog je ode dneška na Facebooku. Takže počínaje tímto dnem můžete klikat na palečky a dostávat tak horké novinky v podobě nových článků nebo probíhajících giveaways.
Dále se nám tímto rozšiřuje okruh možných kontaktů s blogem, který byl donedávno omezem pouze na e-mailovou poštu. Takže v případě různých otázek, přání, nebo vzkazu pište také na Facebook!
Předem děkuji za každý váš paleček a komentář!

Konec nudně vypadajícím mobilům!

2. května 2013 v 17:59
Ahoj!
Dnes mám pro vás pouze tip. Nevím jak vy, ale já jsem ke svému mobilu přirostlá. Mám ho poruce neustále, ve dne, v noci, v koupelně, v posteli, prostě všude. Dnešní SmartPhony nabízejí kromě mnoha aplikací další výhodu. Můžete si na něj koupit obal dle vaší libosti.

Ochrana pleti před slunečními paprsky

28. dubna 2013 v 10:03
Ahoj všem.
Po dlouhé době, kdy se na blogu objevovaly pouze recenze, mám pro vás článek z trochu jiného soudku.
Zima nám konečně ustoupila a my nastavujeme tvář slunečním paprskům. S tím ovšem opatrně. Věděly jste, že i když je venku zataženo, dopadá na zem 80% sluneční paprsků? To znamená, že naši pleť bychom měli chránit před UVA a UVB zářením kdekoli mimo budovu. A abych tady neplácala termíny, pojďme si to vysvětlit.

Kosmetičtí pomocníci

10. března 2013 v 11:21
Dnes jsem se rozhodla pro článek, který vám přiblíží, co vše může být potřeba k dokonalému make-upu. Rozhodně to nejsou věci které každý musí mít, ale pár takových jistě každá vlastníme. Právě používání správných pomůcek je klíčem k profesionálním výsledkům.
Popíši vám pár základních druhů štětců a kosmetických pomocníků.

Jak mé srdce radostí zaplesalo

28. února 2013 v 7:00
Ahoj holky,

tenhle článek bude opět jeden z těch který vám nic určitého neřekne. O své zážitky se ráda podělím, někoho to baví, někoho ne. Jelikož jsem děvče, které má rádo líčení, kosmetiku, ať už dekorativní, pleťovou nebo vlasovou, už nějákou dobu jsem prahla po jedné věci. Po knize od Jemmy Kiddové která nese název Dokonalý make-up. Pokaždé když jsem byla v knihkupectví, tak jsem beznadějně listovala stranami knihy a říkala si proč sakra
stojí tolik?! Sice pro mě nebyla vyloženě takové to "must have", ale mít doma takovou kosmetickou bibli bych rozhodně uvítala.

Nedávno jsme tak s přítelem chodili po ostravské Fukušimě
(Obchodní centrum Fórum Nová Karolina, kdo nezná, buďte rádi) a

O všem a zároveň o ničem

13. února 2013 v 15:32

Milé čtenářky,

Tenhle článek bude jeden z těch ukecaných, který vám sice nepřinese žádný úžitek, ale moc ráda bych vás tímto seznámila se mnou. Řekla bych že blog je dost osobní věc, přece jen mnoho blogerek jej využívá jako svůj deník. Tohle ale není tak úplně můj případ.
Která z Vás poznala místo na obrázku? Ano, je to Ostrava, konkrétně výhled na radnici. Tohle je moje město. Město kde jsem se narodila, město kde žiji. Ačkoliv jsem několik let žila mimo Ostravu, před nějákou dobou

Pleť jako zrcadlo naší krásy – jaká je ta tvá?

7. února 2013 v 19:56

Milé krásky,

Každá z nás by jistě chtěla mít dokonalou pleť a bohužel ne každá z nás se s ní narodila. Aby pleť dokonalá byla, je třeba věnovat jí hodně péče a pozornosti. Dnes je na trhu enormní množství přípravku na pleť, stačí si jen vybrat ty které odpovídají tvému typu.
 
 

Reklama