Skin

Yves Rocher: Jednou ráno na zahradě...se zeleným čajem!

14. února 2015 v 12:51

Ahoj!
Dneska máme venku absolutně nádherné počasí a já mám pro vás jednu do zelena laděnou recenzi. Yves Rocher opět uvedlo na trh své novinky a my blogerky máme co dělat. Opět se budu muset vyjádřit k tomu, že tuhle recenzi a výrobky jste mohli vidět už na mnoha blozích ale to je bohužel nevýhoda některých spoluprací. Tím, jak je beauty blogerek čím

My Morning Skincare Routine

31. ledna 2015 v 19:15

Krásný poslední lednový večer!

Jak jistě víte, den nezačíná s krásně nalíčeným obličejem. Většinou se probudíme se zbytky řasenky pod očima a otlačeným polštářem na tváři. Každá z nás má určitě své produkty určené k tomu aby z nás udělaly člověka ještě před tím než začneme s líčením. No a na dnešní den jsem si pro vás připravila souhrntěch mých. Teď si tak říkám, že je vlastně divné postovat článek o ranní rutině večer. Ale co!

Manufaktura - Jemný pleťový peeling

9. ledna 2015 v 19:35
Ahoj!!
Dneska se po dlouhé době budeme věnovat naší pleti. Přece jen, pokud nanášíme make-up každý den, pleť určitým způsobem zanášíme a jen odličování občas nestačí. Proto tady máme obličejové peelingy. A já jsem se dnes rozhodla představit vám jeden z mých nováčků.

Jarní novinky Yves Rocher

20. června 2014 v 22:38

Ahoj všem! =)


Tak po nějaké době tady máme další článek. Konkrétně recenzi. Už z názvu je téměř jasné čeho se bude recenze týkat.A taky je z něj jasné, že jaro jsem nejspíš zaspala! I když některé dny to na něj opravdu nevypadalo. Ale dost keců o počasí.

Mé "The Best Of" Garnier

17. června 2013 v 20:26
Ahoj krásky!
Tak počasí se nám zase trochu umoudřilo a vpustilo k nám trochu slunce. Jak si užíváte horka? Já se čtečkou Amazon Kindle a knihou Padesát odstínů svobody. Na dnes jsem původně plánovala recenzi na řasenku od Yves Rocher, ale vůbec se mi nechtělo líčit. O článek ovšem ochuzeny nebudete. Nedávno jsem totiž zjistila, že používám pár produktů značky Garnier na které opravdu nedám dopustit. Netvrdím, že Garnier je nejlepší značka pod sluncem, jsou také výrobky, které mi absolutně nevyhovovaly. Ale mám tady tři, které mám dlouhodobě odzkoušené a jsem s nimi spokojená. Jinak ještě, co se mé pleti týče, je spíše smíšená.

Amica - Stahující pleťová voda

23. dubna 2013 v 11:13
Ahoj holky!
jako vždy jsem cestou ze školy hřešila v dogérii. Někdy proklínám ten fakt, že mám Tetu tak blízko!
Mám ráda když narazím na věc která moc nestojí a o to víc mě láká ji vyzkoušet. A tak něják to bylo i s touhle pleťovou vodou.
Obal uvádí, že je určena pro mastnou pleť s rozšířenými póry. Blíží se nám léto, to se bude hodit, překecávám se. Aby jste pochopily, moji pleť bych nepřála nikomu. V zimě suchá, bez mastných krémů na noc ani ránu, v létě naopak mastná, to se zase neobejdu bez denních matujících krémů. Právě mastná pleť je náchylná na rozšířené póry, proto jsem na pleťovou vodu byla zvědavá. Voda obsahuje kombinaci kafru, mentolu a silice levandule. Měla by působit chladivě, dezinfekčně a protizánětlivě.
Výrobcem pleťové vody je Alpa. To jsem se vyděsila. Když jsem si představila vůni Alpy/Francovky málem to se mnou seklo. Tak jsem nenápadně odšroubovala uzávěr a čichla si.
Ty vole, fakt Alpa!
No nic, říkám si, třeba to nebude tak hrozné, prostě si tím nepotřu celý obličej a bude, že jo.

Balea Young - Hydratační matující krém

10. února 2013 v 13:21

Krásné nedělní odpoledne,

přináším Vám menší recenzi na denní matující krém od firmy Balea, který seženete ve všech drogériích DM.
 
 

Reklama